iCloud obnova hesla

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
AlphA
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 27. Apríla 2017, 19:31

iCloud obnova hesla

Príspevok od užívateľa AlphA » 27. Apríla 2017, 19:40

Zdravím ,chcel by som sa spýtat že ako dlho trvá obnova hesla cez iForgot ,lebo už čakám mesiac a nič sa nedeje ,na email na ktorom je iCloud učet sa viem dostat ale nechce mi poslat apple žiaden mail na obnovu alebo vymazanie učtu :( Tudiš ,kupil som iPhone 5 a povodny majitel zabudol heslo na iCloud ,gmail heslo vieme obaja a je to aj na telefonne číslo ktoré vlastní on ,takže tie overovacie kody chodia...neviem si už rady,bojim sa že ked ho obnovím už ho nenaštartujem bez hesla :( toto mi apple vypisuje už mesiac ,neviem či si robia srandu alebo to myslia vážne a poslu mu na to čislo to čo ma robit.. Vdaka za odpovede

Obrázok

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: iCloud obnova hesla

Príspevok od užívateľa michal » 28. Apríla 2017, 08:15

Ahoj, na toto sa dost vela ludi stazuje. Zvycajne to trva niekolko dni, no videl som aj kedy ludia pisali, ze im to trvalo 2 mesiace. Skusil by som mozno zavolat na support, co ti povedia, ci to nevedia nejak urychlit. Hlavne urcite neobnovuj telefon, kym nevies heslo. Hned po obnove, bude od teba chciet, aby si sa prihlasil do iCloudu, a bez toho sa dalej nepohnes. Inak mas k dispozicii okrem mailu aj to jeho stare telefonne cislo? Popripade najidelnejsie by bolo sa dohodnut s predavajucim nech ti vrati peniaze, kedze ti predal viacmenej nefunkcny telefon.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 128GB  iPhone 7 Plus 128GB  iPhone 6 128GB  iPhone 5S 16GB

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný