Prenos dát

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
Brckos17
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 16. Augusta 2017, 23:35

Prenos dát

Príspevok od užívateľa Brckos17 » 16. Augusta 2017, 23:36

Dobrý deň, mám problém s iphonom pretože sa mi stala vec že sa mi starý iphone rozbil (display), po kúpe nového si teraz potrebujem preniest všetky dáta z toho starého do nového a kedže som si predtým nikdy nerobil zálohu toho stareho tak ich nemám ako preniest. A teraz ked si to chcem preniest do PC tak nemám ako pretože to pýta potvrdenie na iphone a ja ho nemám ako potvrdit pretože mi display nereaguje. Neviem či ma niekto pochopil pretože už aj ja mám v tom guláš ale tak snád sa nájde niekto kto má s takýmto problemom už skusenosti, Vopred Ďakujem

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: Prenos dát

Príspevok od užívateľa michal » 17. Augusta 2017, 08:03

Ahoj, obavam sa, ze to bude trochu problem. Ak potrebujes dat heslo, tak by to malo ist vraj odomknut cez voiceover (pridrzis home button, ak mas zapnutu siri, tak sa ti voiceover nespusti) a nadiktovat heslo. Ale nie som si 100% isty, ci to funguje. Druha vec, ak potrebujes potvrdit, ci ma iPhone tomu PC doverovat alebo nie, tak s tymto nespravis nic. Ides si menit displej sam? Spravnou vymenou displeja o data neprides.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 128GB  iPhone 7 Plus 128GB  iPhone 6 128GB  iPhone 5S 16GB

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný