Záložka blokujúca čítanie knihy v app "ibooks"

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
rastojankaj
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 23. Októbra 2017, 13:48

Záložka blokujúca čítanie knihy v app "ibooks"

Príspevok od užívateľa rastojankaj » 23. Októbra 2017, 13:59

Zdravím,
mám taký problém, že po poslednej aktualizácii iOSu na iOS 11 mi nechce zobraziť žiadnu rozčítanú knihu. Pri otvorení všetkých kníh sa bez problémov zobrazia všetky knihy. Tie nerozčítané viem bez problémov otvoriť, ale akonáhle použijem vpravo hore ikonku "záložky" aby som mohol pri ďalšom čítaní pokračovať tam, kde som prestal kniha sa akoby zablokuje a viac ju už neviem otvoriť. Za rady a pomoc vopred ďakujem

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: Záložka blokujúca čítanie knihy v app "ibooks"

Príspevok od užívateľa michal » 23. Októbra 2017, 19:12

Ahoj, ako to presne vyriesit ti neporadim. Avsak v krajnom pripade by som skusil zazalohovat iPhone, spravit restore, a nasledne obnovit zo zalohy. Vela ludom tento postup pomohol pri rozlicnych problemoch s iOS11, mozno by to mohlo vyriesit aj tento problem.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 128GB  iPhone 7 Plus 128GB  iPhone 6 128GB  iPhone 5S 16GB

rastojankaj
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 23. Októbra 2017, 13:48

Príspevok od užívateľa rastojankaj » 25. Októbra 2017, 11:55

Ďakujem za radu, akurát ešte by som sa rád opýtal, že ako funguje obnovenie zo zálohy. Viem si na iphone obnoviť všetko (aplikácie, hudbu, knihy, obrázky, poznámky...) do pôvodného stavu, tak ako som to používal?

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Príspevok od užívateľa michal » 26. Októbra 2017, 00:30

Ano, ak mas kompletnu zalohu, tak sa obnovi vsetko.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 128GB  iPhone 7 Plus 128GB  iPhone 6 128GB  iPhone 5S 16GB

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní