Zariadenie nie je podporovane - kabel

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
moogy
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 5. Apríla 2017, 14:55

Zariadenie nie je podporovane - kabel

Príspevok od užívateľa moogy » 5. Apríla 2017, 15:32

Ahoj, rad som toto forum navstevoval, dozvedel som sa vela novych veci, no bohuzial bolo zrusene. Preco nie su dostupne stare prispevky? Inak k mojmu problemu, neviem, ci mi niekto zodpovie, ale ked som to tu uz objavil tak skusim. Stava sa mi obcas pri nabijani, ze mi iPhone vypise, ze toto zaridenie nie je podporovane, a telefon sa prestane nabijat. Musim kabel vytiahnut a znova pripojit aby to zacalo znova nabijat. Cim to moze byt?

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: Zariadenie nie je podporovane - kabel

Príspevok od užívateľa michal » 5. Apríla 2017, 15:52

Ahoj, vitaj na fóre! :)

Najprv k tvojmu problému, predpokladám, že máš problém s lightning káblom. Je to klasický problém neoriginálnych/lacných káblov, ktoré po zhruba roku začínajú odchádazať. Neuvidol si síce, čo je to za kábel, no najskôr to originál od Applu nebude. Kúp si originálny kábel od Applu, a problém zmizne.

Čo sa týka fóra, predchádzajúci majiteľ fórum zrušil, a k starým príspevkom prístup bohužiaľ nemáme. To, že je fórum zatial nové bez používateľov, neznamená, že ti nikto nezodpovie. Nejak predsa začať musíme ;)
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 128GB  iPhone 7 Plus 128GB  iPhone 6 128GB  iPhone 5S 16GB

moogy
Nový člen fóra

Príspevok od užívateľa moogy » 5. Apríla 2017, 16:32

Kabel bol s alzy, tusim ze to je znacka connect it. Myslis, ze to pojde reklamovat?

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Príspevok od užívateľa michal » 5. Apríla 2017, 17:20

S touto značkou nemám skúsenosti, no pozerám na zoznam certifikovaných výrobcov, a táto firma tam uvedená nie je https://mfi.apple.com/MFiWeb/Authorized ... ensees.pdf . Každopádne reklamovať to ísť skúsiť môžeš, za pokus nič nedáš, no veľa by som od toho nečakal. Otázne je tiež ako často to spôsobuje, reklamácie sporadických vád sú dosť zložité.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 128GB  iPhone 7 Plus 128GB  iPhone 6 128GB  iPhone 5S 16GB

moogy
Nový člen fóra

Príspevok od užívateľa moogy » 7. Apríla 2017, 12:39

Dakujem, vyskusam to teda reklamovat.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný