Kód obrazovky

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
Baky
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 26. Júna 2018, 12:16

Kód obrazovky

Príspevok od užívateľa Baky » 26. Júna 2018, 12:25

Ahojte, stalo sa mi na mojom iPhone 5s (16gb),že som zabudol heslo obrazovky, ktoré som používal spolu s TouchID. Heslo od iCloud viem, aj sa tam dostanem, heslo od druheho účtu poznam. Ale nepodarilo sa mi do telefonu dostat. To si dam uz niekde spravit, ale, používam Windows 7 na mojom NTB(HP) a nepustí ma na www.icloud.com do sekcii poznámky bližšie na zaheslovaný priečinok, kde mám aj ostatné heslá. Moja otázka znie, mám doma 2. starší iPhone 4S a kebyže sa tam prihlasim cez iCloud,či bude odo mňa pýtať aj ten kód obrazovky, aby som si nezahesloval aj 2. iPhone. Za odpovede tu, alebo na mojom e-mail-e: jacobbakalar@gmail.com vopred ďakujem.

presunute

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: Kód obrazovky

Príspevok od užívateľa michal » 26. Júna 2018, 15:41

Ahoj, mozes sa kludne prihlasit, “kod obrazovky” sa tyka len konkretneho zariadenia.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone X 256GB  iPhone 8 64GB  tv 4K 64GB

Baky
Nový člen fóra

Príspevok od užívateľa Baky » 26. Júna 2018, 16:54

Vďaka, fungovalo to, našiel som poznámky z iCloudu, kde som mal heslá, ale ta tabuľka sa nezobrazila je to asi kvoli tomu, že som to otvoril na staršom zariadení.

Baky
Nový člen fóra

Príspevok od užívateľa Baky » 4. Júla 2018, 16:44

Menšia rada, u svojho operátora nenájdete pomoc, ale poproste ho a nedajte sa odbit, aby vase zariadenie poslali na reklamaciu, mne takto v Orange odmietali az nakoniec dovolili zariadenie poslat, po 6 dnoch sa mi ozvali servisaci, ze zariadenie je vratene do povodneho stavu, plne funkcne a oprava 0€+zarucna doba predlzena na cas po ktory sa zariadenie neprejavila takouto vadou cize dajme tomu o 1,5roka.

+ čiže bezproblemov teraz sa mozem prihlasit do účtov na svojom preinstalovanom zariadeni bez obav, aby odo mna pytalo heslo?

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Príspevok od užívateľa michal » 4. Júla 2018, 19:50

Neviem, ci uplne chapem tvojej otazke, ale povodny kod na zamknutie telefonu od teba urcite vyzadovany nebude. Mas predsa najskor nastaveny novy resp. ziadny (neviem, ci to mas teraz zapnute)
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone X 256GB  iPhone 8 64GB  tv 4K 64GB

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný