Strana 1 z 1

Kód obrazovky

Napísané: 26. Júna 2018, 12:25
od užívateľa Baky
Ahojte, stalo sa mi na mojom iPhone 5s (16gb),že som zabudol heslo obrazovky, ktoré som používal spolu s TouchID. Heslo od iCloud viem, aj sa tam dostanem, heslo od druheho účtu poznam. Ale nepodarilo sa mi do telefonu dostat. To si dam uz niekde spravit, ale, používam Windows 7 na mojom NTB(HP) a nepustí ma na www.icloud.com do sekcii poznámky bližšie na zaheslovaný priečinok, kde mám aj ostatné heslá. Moja otázka znie, mám doma 2. starší iPhone 4S a kebyže sa tam prihlasim cez iCloud,či bude odo mňa pýtať aj ten kód obrazovky, aby som si nezahesloval aj 2. iPhone. Za odpovede tu, alebo na mojom e-mail-e: jacobbakalar@gmail.com vopred ďakujem.

presunute

Re: Kód obrazovky

Napísané: 26. Júna 2018, 15:41
od užívateľa michal
Ahoj, mozes sa kludne prihlasit, “kod obrazovky” sa tyka len konkretneho zariadenia.

Re: Kód obrazovky

Napísané: 26. Júna 2018, 16:54
od užívateľa Baky
Vďaka, fungovalo to, našiel som poznámky z iCloudu, kde som mal heslá, ale ta tabuľka sa nezobrazila je to asi kvoli tomu, že som to otvoril na staršom zariadení.

Re: Kód obrazovky

Napísané: 4. Júla 2018, 16:44
od užívateľa Baky
Menšia rada, u svojho operátora nenájdete pomoc, ale poproste ho a nedajte sa odbit, aby vase zariadenie poslali na reklamaciu, mne takto v Orange odmietali az nakoniec dovolili zariadenie poslat, po 6 dnoch sa mi ozvali servisaci, ze zariadenie je vratene do povodneho stavu, plne funkcne a oprava 0€+zarucna doba predlzena na cas po ktory sa zariadenie neprejavila takouto vadou cize dajme tomu o 1,5roka.

+ čiže bezproblemov teraz sa mozem prihlasit do účtov na svojom preinstalovanom zariadeni bez obav, aby odo mna pytalo heslo?

Re: Kód obrazovky

Napísané: 4. Júla 2018, 19:50
od užívateľa michal
Neviem, ci uplne chapem tvojej otazke, ale povodny kod na zamknutie telefonu od teba urcite vyzadovany nebude. Mas predsa najskor nastaveny novy resp. ziadny (neviem, ci to mas teraz zapnute)

Re: Kód obrazovky

Napísané: 9. Decembra 2018, 13:58
od užívateľa Eplista
Tiež sa prikláňam ku tomu, ako to píše aj Michal vyššie.