POZOR: Dvojzlozkove overovanie uctu moze byt problemom

Diskusia o samotnom operačnom systéme a o aplikáciach pre iOS.
Užívateľov profilový obrázok
mudrnudl
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 8. Októbra 2018, 21:59

POZOR: Dvojzlozkove overovanie uctu moze byt problemom

Príspevok od užívateľa mudrnudl » 28. Októbra 2018, 19:01

Zdravim,

len chcem upozornit na problem spojeny s dvojzlozkovym overovanim apple konta, ktory som si ani ja donedavna neuvedomoval:
Na stranke appleid.apple.com treba pridat sekundarne telefonne cislo na dvojzlozkove overovanie, pretoze v pripade, ze obnovujete telefon alebo z akychkolvek inych pricin si nebudete moct overit, ze ste to vy pomocou cila, ktore ste zadali, budete vytoceny do nepricetnosti...

Apple na to sice upozornuje v podmienkach pouzivania dvojzlozkovej autorizacie, ale priznajme si to - kto to cita?!

Ak by ste sa chceli vyhnut pridaniu sekundarneho telefonneho cisla, existuje este jedna moznost ako sa vyhnut zbytocnym problemom v buducnoti - vypnut dvojzlozkove overovanie. To sa da urobit na tej istej stranke appleid.apple.com.

Zatial sa mi nestalo, ze by som potreboval overit svoju totoznost cez dvojzlozkove overenie, takze neviem presne ako to funguje, ked su tam zadane dve cisla, ale predstavujem si to tak, ze clovek si bude moct vybrat jedno z cisel.

To je vsetko! Ak vam informacia pomohla, urobte mi radost a usmejte sa :). A urcite sa zaregistrujte, ludia tuna Vam radi pomozu s neprijemnymi situaciami tykajucimi sa apple zariadeni a upozornia na problemy akym je prave tento.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný