Downgrade z iOS11 na iOS10

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
spuntik1997
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 7. Júna 2017, 19:08

Downgrade z iOS11 na iOS10

Príspevok od užívateľa spuntik1997 » 7. Júna 2017, 19:20

Ahojte. Mám problém dala som si tú beta verziu iOS11 včera. Dnes som ju chcela downgradovať späť na iOS10. Išla som podľa návodu všetko v pohode ale nejde mi dokončiť tá "aktualizácia" či ako to napísať späť na iOS10. Príde mi to ku koncu a ďalej nejde. Od rána to mám takto, myslela som že treba čas ale celý deň je už dosť dlho. Ďakujem za pomoc. :)

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: Downgrade z iOS11 na iOS10

Príspevok od užívateľa michal » 7. Júna 2017, 20:12

Ahoj, neviem podla akeho navodu si postupovala, ale osobne, co ma tak narychlo napada je, ze by som odpojil telefon a skusil by som to restornut cez DFU.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone X 256GB  iPhone 8 64GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

spuntik1997
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 7. Júna 2017, 19:08

Príspevok od užívateľa spuntik1997 » 7. Júna 2017, 20:33

https://www.youtube.com/watch?v=YFPuvZn3U_A podľa tohto. :) Skúsim ako radíš cez ten DFU. :)

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
Začiatočník
Dátum registrácie: 16. Januára 2019, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 17. Januára 2019, 00:38

Dajú sa vypnúť aktualizácie? Toto mi robil aj počítač že ťahával si nenápadne aktualizácie a len to spomalovalo a žralo kredit. Tak aby mi nebralo dáta vypnem to a hotovo. Ten iOS 10 je dobrý mal by stačiť na bežné funkcie čo ja chcem. Nechcem to ale vypínať celkovo lebo messenger, pokec, tapatalk chcem mať v pohotovosti na to stačí objem dát len aby tie aktualizácie to nebrali.

michal
Hlavný Administrátor

Príspevok od užívateľa michal » 18. Januára 2019, 20:11

Aktualizacie sa ti nebudu stahovat pokial nie si pripojeny k wifi. Ale ano, daju sa vypnut.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone X 256GB  iPhone 8 64GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

Gaaspi
Začiatočník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 19. Januára 2019, 04:22

Super aj som si myslel... Bežne zvyklo byť že sa telefón opýtal či aktualizovať aj v mobilnej sieti alebo len wifi. iPhone s tým automaticky ráta. Strašne mi tam je sympatické že sa dá určiť zvlášť každej aplikácii či môže cucať dáta alebo nie. Síce na novších androidoch a windowsoch sa to tiež dá ale na starších telefónoch sa nedalo a iphone to už mal aj v starších modeloch.

A tak čo teda s tým OS? Originál je tam desinka a predpokladám že telefón sa bude snažiť inovovať na tú jedenástku že? Ešte som sa s tým nehral zatiaľ tak dopodrobna.

michal
Hlavný Administrátor

Príspevok od užívateľa michal » 19. Januára 2019, 10:00

Telefon ti to bude urcite pripominat, najnovsi iOS je uz dokonca vo verzii 12. Ak nechces aktualizovat nemusis. Moze sa potom ale stat, ze ti nebudu fungovat nejake aplikacie, kvoli tomu, ze mas stary iOS. Na tvojom mieste by som si to asi aktualizoval, telefon by ti to nemalo spomalit, 12ka je dost optimalizovana.

Gaaspi
Začiatočník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 19. Januára 2019, 19:24

Ja som sa len lakol toho čo je v úvodnom príspevku. Pri Windowse na počítači som mal vždy len zlé skúsenosti s aktualizáciami, čím viac sa aktualizoval o to viac blbol počítač nielen spomalil ale totállne mu zašibalo... Keď som stopol aktualizácie tak rok frčal bez problémov... Tak vychádzam zo skúseností s PC a Windowsom. Apple nemôžem posudzovať keďže mám nulové skúsenosti ale dúfam že pri Appli to tak nebude. Dnes som ho plánoval uviesť do chodu, mám trocha viac času na to, zatiaľ som ho dal na nabíjačku, on sa mi nejako zapol sám a keď som sa mrkol na iphone hneď na displayi hláška že vitajte v iOS 11 pozrite si novinky (proste to bla bla bla) takže on už v sebe tú 11-ku má. Porád som sa lakol ale dúfam že máš pravdu a môžem to aktualizovať. Táto téma je z minulého roku tak predpokladám že odvtedy sa veci zmenili k lepšiemu.
.
Dodám jednu konkrétnu skúsenosť s Androidom. Bol to mobil LG Optimus 4 a android 4.4 tuším. Všetko išlo ako má, aktualizoval sa a hneď po aktualizácii sa mobil stal neovládatelným, totálne mrzol, nereagoval na dotyk atď. Dal som factory reset a zase išiel normálne a aktualizáciu som odmietol, a v pohode som ho používal naďalej...

Čo sa aplikácií týka. Asi tie originál čo sú v mobile málo využijem lebo aj v androide či symbiane som používal externé t.j. od tretích strán teda prehliadač som si dal operu mini ale málokedy som to využil keďže pri mobile už surfovať nieje potrebné lebo na všetko je aplikácia teda na fórumy tapatalk, na RP-čka pokec, na FB správy Messenger, na cestovné poriadky appku takže cez prehliadač som málo pozeral... Hlavne tieto veci využívam a pre iOS som sa rozhodol že mu dám šancu keďže všetko ostatné mi pred tým mrzlo aj s týmito základnými vecami. Tým chcem povedať že ja niesom z tých čo maximálne zaťažia PC či Mobil ale už pri bežnom využívaní mrznú a blbnú (pričom tam by ešte mala byť rezerva) a podľa čítania s týmto Apple nemá problém.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných