Ethernet kábel

Kategória pre MacBook Air 11" a MacBook Air 13".
95lusta
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 19. Februára 2018, 22:02

Ethernet kábel

Príspevok od užívateľa 95lusta » 19. Februára 2018, 22:05

Dobrý deň,
stal sa mi taký problém a to, že bežne používam USB Ethernet kábel na pripojenie internetu na intráku, ale dlho som ho nepoužívala kedže som nebola na intráku a dnes po zapojení kábla vôbec nereaguje a neviem kde je problém či je niečo z káblom alebo čo sa stalo. Predtým ked som mala pokazený kábel mi to aspon naskočilo na oranžovo a písalo že sa nedá pripojiť a teraz to vôbec nič nepíše len že je nepripojení. Mohol by mi prosím niekto poradiť.

Ďakujem

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: Ethernet kábel

Príspevok od užívateľa michal » 20. Februára 2018, 02:43

Ahoj, skusala si to pripojit do druheho USB portu? Su dve moznosti, tak ako pises, moze byt poskodeny LAN kabel. Skusil by som ho vymenit. Ak nepomoze, tak by som chybu hladal prave v tom adapteri. Ked budes mat moznost skus otestovat adapter na nejakom inom pc, popripade sa skus pripojit cez adapter niekde inde, kde vies, ze to funguje. Tak zistis, ci je problem v adapteri alebo niekde inde.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 128GB  iPhone X 256GB  iPhone 8 64GB  tv 4K 64GB

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných