iPhone SE sa rýchlo vybija

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
hupsso
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 27. Novembra 2019, 00:21

Príspevok od užívateľa hupsso » 27. Novembra 2019, 00:24

Mam iPhone SE a po aktualizácii na iOS 13.2.3 sa mi dosť značne zhoršila výdrž batérie. Našiel som tiež tento článok https://svetapple.sk/zariadenia/iphone- ... lnu-vydrz/, ktorý môj problém opisuje skoro presne. Mám pocit, že je to horšia aj o viac ako v článku. Stav batérie mám pri tom stále 87%, čo by malo byť v poriadku. Máte niekto podobnú skúsenosť? :?: :|

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
Začiatočník
Dátum registrácie: 16. Januára 2019, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 22. Decembra 2019, 04:52

Pravdaže! Tá 5-ová rada s tým má furt problém. Mal som 5S, SE aj klasickú 5-ku a všetky to robili. Pár hodín a si vybitý. 4-ka bola jediná čo držala aspoň tak ako bežné smartfóny.

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: iPhone SE sa rýchlo vybija

Príspevok od užívateľa michal » 22. Decembra 2019, 07:48

Bolo to sice uz dost davno, co som mal 5/5s, no tiez si pamatam, ze vydrz nebola nic moc. Potom som si kupil 6 plus, a ta vydrz bola oproti 5tkam neuveritelna. Uplne s prehladom som vydrzal cely den intenzivneho pouzivania a este aj 30% zostalo :)
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone 11 Pro 256GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
Začiatočník
Dátum registrácie: 16. Januára 2019, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 4. Januára 2020, 04:11

Ked som videl aka baterka je v 5-kach, mi bolo vsetko jasne! Oproti velkosti mobilu je strasne mala. Ja som aktualizoval na 13.3 a nič sa nezmenilo ide všetko ako predtým. To asi s tým nič nemá. To je skôr asi mechanická chyba ak to robí. Mne to vyšlo že do tretice všetko dobré. Mne to všetky iphony robili. Tento konečne nie.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní