itunes a aplikacie po aktualizacii

Diskusia o samotnom operačnom systéme a o aplikáciach pre iOS.
marius
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 23. Septembra 2017, 13:53

itunes a aplikacie po aktualizacii

Príspevok od užívateľa marius » 23. Septembra 2017, 13:56

Dobry den. Po aktualizacii, mi niektore aplikacie hlasia, ze ich je potrebne aktualizovat, a nie je mozne ich spustit. Aktualizacia vsak nie je dostupna. Co s tym? Druha otazka sa tyka itunesu, po aktualizacii, ktora bola nevyhnutna pre update na novu verziu, mi odtial zmizol cely app store, ako ho dostanem spat? Dakujem.

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: itunes a aplikacie po aktualizacii

Príspevok od užívateľa michal » 23. Septembra 2017, 14:21

Ahoj. V prvom pripade sa jedna pravdepodobne o problem s 32 bitovymi aplikaciami. Tie iOS11 uz nepodporuju. Bud je treba pockat na update (ak sa vobec dockas) alebo sa skor pozriet po nejakych alternativnych aplikaciach. Skor by som volil druhu moznost.

Co sa tyka iTunesu, z najnovsej verzii 12.7. Apple odstranil cely AppStore, takze ho hladas marne. Preco dospel k takemu kroku vsak nie je zname. No mne sa podarilo updatovat na 11ku aj bez aktualizacie iTunesu.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone 11 Pro 256GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

jojo9
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 23. Septembra 2017, 12:38

Príspevok od užívateľa jojo9 » 23. Septembra 2017, 14:36

Lol, to ako vazne odstranili cely appstore z iTunesu? To si snad robia srandu, nie?

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Príspevok od užívateľa michal » 23. Septembra 2017, 18:50

Ano, je to skutocne tak. Uvidime, ci to bol spravny krok, a ci to predsa len nevratia spat.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone 11 Pro 256GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
Začiatočník
Dátum registrácie: 16. Januára 2019, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 27. Júna 2020, 23:18

A naco by mi bol appstore v itunesy? Ved ho nepouzivam na nic ine len pridavanie hudby z PC do telefonu. Staci ze je v mobile.

No ale spytat som sa chcel toto: Doteraz vsetky ajfony co som mal, sa vedeli aktualizovat sami bez pomoci PC. Stacilo spravit hotspot z druheho mobilu. Teraz vsak ziada ze musi byt aktualizovany cez PC lebo ze bezdrotovo sa nevie. Ale na PC tiez len tak mam internet ze z mobilu spravim ten hotspot na wifi. Tak ci sa da to ze z toho iphonu ktory bude pripojeny kablom do PC ci by mohol bezdrotovo dodavat wifi tomu PC zo simkarty?
iPhone SE (1 st.generation) iOS14

pravoslav
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 13. Januára 2020, 18:30

Príspevok od užívateľa pravoslav » 13. Júla 2020, 17:21

a máš přetažené nákupy v iTunes? Vidíš tam ty aplikace, které se mají aktualizovat? Vidíš je v seznamu aplikací v iTunes?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný