Siri

Diskusia o samotnom operačnom systéme a o aplikáciach pre iOS.
Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
Začiatočník
Dátum registrácie: 16. Januára 2019, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Siri

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 16. Januára 2020, 14:06

Ako nepreduje vývoj tohto hlasového ovládania. Momentálne čo som postrehol treba tomu rozprávať po anglicky a vie to určité veci ako zapnúť bluetooth a podobne. Ešte som to veľmi neskúšal (údajne to žerie baterku) ale je to vôbec v slovenčine alebo maďarčine a čo všetko to ešte dokáže na apple zariadeniach ovládať.

//presunute z kategorie vyvoj, ta sa skor zaobera programovanim pre iOS/macOS a pod.

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: Siri

Príspevok od užívateľa michal » 18. Januára 2020, 10:59

Vie to viacero jazykov, no slovencinu ani madarcinu zatial nie. Vzdy su pridavane nove funkcie, ktore siri pozna. Vie spravit za teba dost vela veci, skus si pozriet nejake videa alebo clanky na internete, vsetko sa snad ani neda vypisat. Napr tu, ale po anglicky https://www.apple.com/siri/ . Baterku to nezerie :D
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone 11 Pro 256GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
Začiatočník
Dátum registrácie: 16. Januára 2019, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Re: Siri

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 27. Januára 2020, 17:49

Videl som. Je kopa videi kde robia vselijake experimenty ze siri co dokaze. Ale vyvoj ide dopredu a ked uz existuje robot s ktorym mozete konverzovat tak onedlho aj zo siri urobia cloveka a ked tam uz pridali tolko jazykov, tak by tam mohli dat nejaky aj z nasho okolia.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných