Porada pri kúpe april 2021, kde kúpiť?

Máte niečo na srdci alebo sa chcete s niečim pochváliť? Práve pre toto je určená táto kategória.
deadbiker
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 13. Apríla 2021, 09:29

Porada pri kúpe april 2021, kde kúpiť?

Príspevok od užívateľa deadbiker » 13. Apríla 2021, 09:46

Zdravím pozerám že potrebujem vymeniť svoj Iphone SE za niečo novšie, nikdy som si nový smartphone nekúpil no zato už som ich niekoľko stoviek opravil(prevažne výmena LCD). Môj SE mi dlhodobo stačil prežil plno pádov a vymeniť LCD je na ňom doslova za pár eur. Lenže už to začína být pomalé, fotky mizerné a možno sa mi to zdá na písanie s babami aj malé(aj keď ani to ma nebaví, ale kto je single to pozná).

Takže chcem buď novú 12pro alebo 12mini.(sice SE2020 by bola super lebo ma home button, ale zmena je život).

Moja otázka znie kde sa oplatí kúpiť, zaujíma ma či ma niekto zmapovanú situáciu, lebo by som chcel poistenie proti rozbitiu, lebo sa mi zaručene rozbije🤣. Keď som doteraz používal SE a zvykol som si na grify ako ho vytiahnúť z vrecka a tak podobne. Tak všetko väčšie mi určite padne a rozbije sa. Tak by sa mi počas prvého, možno aj druhého roku používania pozdávalo mať zaplatenú službu na výmenu originalneho LCD. OEM diel si viem vymeniť aj sám, ale nejak často tie napodobeniny majú teraz problémiky, dotyk, nerozozpoznavanie atd.. tak sa možno oplatí si službu na výmenu originálneho dielu doplatiť už keď chcem kúpiť nový predražený smartphone😂. Ma to niekto zmapované kde to nestojí veľa, neriešia či ti vypadol z ruky, alebo si bol účastník dopravnej nehody a pokial možno netrvá im oprava neskutočne dlho(aj keď s tým sa asi nedá moc robiť). A v podstate som ochotný aj prestúpiť k inému operátorovi, lebo mám 4ku cenovo ok ale musím mať nastavenú sieť Orange lebo 4ka ma signál na bytču a stále by ma len prehadzovalomzo sieťe do sieťe bol by som nedostupný a mal prázdnu baterku:)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný