Vasa oblubena hudba

Máte niečo na srdci alebo sa chcete s niečim pochváliť? Práve pre toto je určená táto kategória.
Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
Začiatočník
Dátum registrácie: 16. Januára 2019, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Vasa oblubena hudba

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 10. Januára 2020, 11:18

Ďakujem. Ešte otázka. Keď po syncnutí si porobím poriadok v hudbe priamo v telefóne (pri počúvaní to skôr preriedim) že vymažem tracky čo sa mi už nepáčia tak existuje aj spiatočná synchronizácia? Že by sa knižnica tunesu prispôsobila tomu čo je v telefóne?

A keď to nie tak aspoň aby sa mi to neaktualizovalo keď nabudúce napichnem fon na pc...Lebo zvášť z pc sa mi to už mazať nechce.

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: Vasa oblubena hudba

Príspevok od užívateľa michal » 10. Januára 2020, 13:58

Nie som si na 100% isty, co sa stane, ked to vymazes v telefone. Vyskusal by som, ale mam len apple music, takze vsetko v cloude. Ale na 90% sa to vymaze len z telefonu a po pripojeni telefonu sa to syncne najskor znova spat do telefonu.

Odskrtni si synchronizaciu hudby v iTunes, a hudba sa dalej syncovat nebude :)
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone 11 Pro 256GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
Začiatočník
Dátum registrácie: 16. Januára 2019, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Vasa oblubena hudba

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 13. Januára 2020, 12:28

Ďakujem. Bohužial k samotnej hudbe sa vyjadriť neviem lebo mám tak široké portfólio vkusu čo nehrá ani 5 rádií dokopy. Od Rocku z 80-tych rokov cez 90-te, po punk, pop, ludovky, disko, electro tiez 90-te roky az po dnes, aj country, hardcore vselico. Podla chuti skor. Nemam zaner ani interpretov. Dana pesnicka sa paci alebo nepaci a je jedno z akeho roku, akeho zanru, od koho...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný