Strana 1 z 1

Aky dobry film ste naposledy videli?

Napísané: 14. Októbra 2018, 12:03
od užívateľa mudrnudl
Nazov temy hovori za vsetko - ktory film ste nedavno videli a odporucilli by ste ho znamim?

Posledny, ktory zanechal pekny dojem a prekvapil ma bol film "Naprostí cizinci"

Re: Aky dobry film ste naposledy videli?

Napísané: 14. Októbra 2018, 12:20
od užívateľa michal
Film, ktory si spomenul som tiez nedavno videl, a mozem len odporucit, zaujimavy socialny experiment o tom, kolko tajomstiev sa ukryva v dnesnych smartfonoch.

Z novsich kuskov mozem odporucit Upgrade. Typek ma v tele cip, ktory ovlada jeho telo.

Napriek nie velmi dobrym hodnoteniam hororu Mniska, ktory je dalsou castou serie V zajati demonov (predchadzajuce casti sa mi velmi pacili), som sa nechal prehovorit, a siel na to do kina. Dovolim si vsak tvrdit, ze tato cast strasne zaostava za predchadzajucimi. Obycajny horor, nic extra.

Re: Aky dobry film ste naposledy videli?

Napísané: 17. Januára 2019, 01:07
od užívateľa Gaaspi
To je aj v realite tak. Ešte aj najbližší ľudia vyvádzajú. Bežná prax že ženská má v ruke smartfón, v lone jej leží priateľ, druhou rukou mu hladká hlavu a na mobile veselo vypisuje na pokeci so 100 ďalšími chlapmi a flirtuje s nimi. To doniesli smartfóny. Určite si ten film kuknem.

Ináč stačil názov že aký film ste naposledy videli to dobrý by som vynechal lebo to je ralitívne čo je pre koho dobré. Nemám obľúbený film. Proste pozriem rád všeličo.

Re: Aky dobry film ste naposledy videli?

Napísané: 23. Januára 2019, 11:17
od užívateľa mudrnudl
Je to asi tak relativne, ako tvoja realita, ze zena si vypisuje so 100 chlapmi. Tiez by som tento nazor mozno vynechal a nepisal ho sem, ale nebudem to ani spominat, lebo to nijako nesuvisi s temou a nad tvojim pohladom na vec nemam ziadnu moc. Nechcem zacat flame, len ma tvoj prispevok prekvapil natolko, ze som citil, ze treba odpovedat.

Co sa tyka topicu - film Bohemian Rhapsody sa mi ohromne pacil. Videl som aj Bociany a parkrat som sa z chuti zasmial na vtipkoch a odkazoch. Ten, kto to vymyslal musel byt uleteny na urovni tvorcov serialu Rick a Morty, co je vlastne tiez uzasna odreagovavacka.