Strana 1 z 1

Poradňa pri kúpe

Napísané: 14. Júla 2019, 13:50
od užívateľa Gaaspi
K téme ma inšpirovalo že ste tu super partia, vždy poradíte, vyznáte sa, máte trpezlivosť so začiatočníkmi. Tak by som chcel nadviazať na tému pre začiatočníkov. Tu by mohla byť diskusia o tom aké apple zariadenie plánujete/uvažujete kúpiť, meniť, prečo, odpurúčania, skúsenosti...

Ja som mal prvé apple zariadenie ipod shuffle a bol som s tým spokojný, potom iphone 4S čo je sám o sebe kalitný mobil ale už bol zastaralý softvérovo. Neskôr som mal 5S, tam som troška zlý kus trafil, ale ako telefón o sebe je dobrý, bol som s tým spokojný. Dal som ho preč len kvôli problémom (čo pri použitý chcete zariadeniach je vždy risk). Ja mám predstavu čo najmenší ale softvérovo ešte aktuálny a to je zatiaľ SE ale však ešte stále dosť drahý. Už som takmer kúpil 5S ale keď som sa dozvedel že nemá to NFC tak som to radšej nechal tak a počkám na nejaké SE-čko nech sa objaví v inzercii.

Páči sa mi dizajnovo aj iphone 7 ale ten už je veľký aj keď nie najväčší ale už je to nad môj limit. Tiež je ešte dosť drahý aj z pod ruky.

Re: Poradňa pri kúpe

Napísané: 14. Júla 2019, 16:56
od užívateľa michal
Tiez som bol niekedy proti velkym teleofonom, no u mna to odstartoval moment, kedy som nachvilu vymenil este vtedajsi iPhone 5 za Samsung Galaxy Note 2, presvedcil som sa, ze android, nie je system pre mna, no ta velkost telefonu mi zacala celkom vyhovovat. Na toto obdobie, to boli este velke lopaty, a oproti iPhonu 5, to bol velky skok. Potom prisiel apple s pluskovymi verziami, a bol som hned rozhodnuty. Akurat sucasny max model, by som uz asi nechcel. Tych 5,8” pri tej obycajnej verzii je uplne super, a telefon zaroven nie je az taky velky.