iPhone SE (1.) upgrade z iOS 10 na iOS 13

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
11oxo
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 3. Mája 2020, 12:07

Príspevok od užívateľa 11oxo » 11. Mája 2020, 22:53

Dobrý deň,

od roku 2017 som majiteľom iPhonu SE (s továrenským iOS 10), kde po troch rokoch zvažujem prechod na iOS 13. Než ale tento krok podniknem, chcel by som sa poradiť, ideálne s majiteľmi tohto telefónu, či to je dobrá voľba, obzvlášť z hľadiska výdrže batérie, plynulosti a spoľahlivosti telefónu... Rôzne recenzie s týmto systémom som si už poprezeral, no zaujímali by ma skôr poznatky z dlhodobého, denného používania, prípadne na aké neduhy sa pripraviť... a či sa mi, ako nenáročnému uživateľovi tento krok oplatí podniknúť. Telefón sa za tie roky už trochu spomalil a rád by som mu vdýchol trochu nový život. Pomôžem si teda prechodom na iOS 13? Je už podľa Vás po tých mesiacoch v obehu dostatočne "vychytaný" na to, aby sa mi oplatil upgrade, keď očakávam plynulý a bezproblémový chod?

Ďakujem vopred za Vaše poznatky.

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
Začiatočník
Dátum registrácie: 16. Januára 2019, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 26. Júla 2020, 18:26

Ja som mal dva kusy SE- cok a pri oboch som osobne upgradoval na 13-ku kedze predosli majitelia kaslali na to. Ale ja som si vobec ziadny rozdiel nevsimol. Boli tam nejake iOS 12-ky tusim a ja som upgradol na to najnovsie co existuje pre SE teda nejakych 13,4 ci jak. Vobec ziadny rozdiel rovnako isla aj 12 aj 13 aj baterku som si nevsimol vobec rozdiel ze by zralo.

Teraz na 5S (co je takmer SE) som z nejakej iOS 9 isiel na najnovsie co je nejakych 12 cela nieco a dvajrat som dokonca upgradoval najorv na cistu 12 a neskor na toto co mam a zacal mrznut a prehrievat sa. Tak mozno velmi stare iphony nema zmysel upgradovat ale uz aj ked dam hard reset uz nepomoze uz to neviem dat prec stade.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných