Názory, návrhy na úpravu, zmenu a vylepšenia pravidiel.

Sekcia určená na diskusiu k tomuto fóru (otázky, postrehy, pripomienky, návrhy na zlepšenie...).
Užívateľov profilový obrázok
mudrnudl
Začiatočník
Dátum registrácie: 8. Októbra 2018, 21:59

Re: Názory, návrhy na úpravu, zmenu a vylepšenia pravidiel.

Príspevok od užívateľa mudrnudl » 17. Októbra 2018, 13:32

OK, rozumiem. Podla mna chat dokaze “utuzit kolektiv” stalych clenov fora. Ranking si uz ani ja nepamatam, ale ak budes nad niecim uvazovat, daj to doplacu, pospominame a dame nejake navrhy :).

Gaaspi
Začiatočník
Dátum registrácie: 16. Januára 2019, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 19. Januára 2019, 04:44

V jednoduchosti je sila! :-)

Mne sa toto fórum veľmi páči, nič by som na ňom nemenil. Netreba ho prepchať milión funkciami ako ranky, niekde aj graficky vyjadrené, pohlavie, znamenie a kdečo a potom je z toho len samí gýč... Takto je to dobré ako je. Ja neviem aké ste mali pred tým fórum. Ja som len Googlil nejaké iphone fóra a našlo toto a nejaké české (na ten som sa nevedel zaregistrovať) ale nevadí aj dvaja traja ľudia ak sa vyznajú tak poradia so všetkým. Ale ten chat tam môžete dať bezohľadu na to či bude prázdny alebo nie, raz to treba implementovať do phpbb a ďalej to jesť nepýta, postojí to tam...

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Príspevok od užívateľa michal » 19. Januára 2019, 09:49

Chat uz mam otestovany na skusobnom fore, staci to uz nasadit len sem. Priznam sa, ze som nemal teraz velmi cas kvoli skole. No pokusim sa mozno este tento vikend to nasadit :)

Inak dakujem, som rad, ze sa forum paci :)
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone X 256GB  iPhone 8 64GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

Gaaspi
Začiatočník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 19. Januára 2019, 20:29

Lebo fakt zamyslite sa nad tým všetci, neni to krásne? Jednoduché, prehľadné? Povedzte úprimne chýbajú vám sem stofarebné gýče aby to bolo prebannerované a prepchaté animáciami?

michal
Hlavný Administrátor

Príspevok od užívateľa michal » 20. Januára 2019, 13:00

Snazim sa ist aj touto cestou, co najmenej zbytocnych funkcii, ktore aj tak nepridavaju ziadnu hodnotu. Mal som/mam vsak pochybnosti ohladom aktualneho dizajnu resp. sablony fora, ci je to dostatocne prehladne a pekne.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone X 256GB  iPhone 8 64GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

Gaaspi
Začiatočník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 20. Januára 2019, 16:41

Prípadne na tom testovom fóre skús nahodiť témy nejaké a ak nejaká bude dobrá prehľadná tak sa nahodí naostro. Na tejto sa mi páčilo hlavne to menu na boku hore že sa rozklikne a je tam všetko že témy kam som prispel, najnovšie príspevky atď.

mudrnudl
Začiatočník
Dátum registrácie: 8. Októbra 2018, 21:59

Príspevok od užívateľa mudrnudl » 23. Januára 2019, 12:06

michal, tema je dobra :)

michal
Hlavný Administrátor

Príspevok od užívateľa michal » 23. Januára 2019, 18:18

Super, to som rad, ze sa paci :) Ak by ste nahodou nasli nejaku peknu temu, sem s nou. Mozeme pridat.

Gaaspi
Začiatočník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 24. Januára 2019, 00:53

Dalsia moznost je to ze nahra sa viac tem a kazdy si bude moct vybrat aku chce. Aj ja som s touto spokojny a nemenil by som. Ale nech sa vyjadria aj ostatni. Ale tato nema chybu.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných