Pre začiatočníkov s iPhone

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
dodoalexo
Začiatočník
Dátum registrácie: 15. Marca 2019, 14:11

Re: Pre začiatočníkov s iPhone

Príspevok od užívateľa dodoalexo » 4. Júna 2019, 14:03

Ale pozerám že som to asi rozchodil. Neviem. Teraz prezeral Tapatalk a prišli mi maily z appleforum.

Obrázok.
Označil som tie tri upozornenia

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Príspevok od užívateľa michal » 4. Júna 2019, 14:08

To je divne, nemam to odskusane, ale viem, ze google zacal od isteho casu blokovat push notifikacie, z toho dovodu, aby si si stiahol prave ich appku.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone X 256GB  iPhone 8 64GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

dodoalexo
Začiatočník

Príspevok od užívateľa dodoalexo » 4. Júna 2019, 14:11

No teraz znovu mi prišlo. Ale mám telefón v ruke a zqpnuty(rozsvieteny). Môžeš skúsiť ešte raz niečo napísať? Teraz telefón zhasnem a položím na stôl. Som zvedavý ci to tiež bude fungovať keď bude telefón v “spánku”

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Príspevok od užívateľa michal » 4. Júna 2019, 19:36

Funguje? :D
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone X 256GB  iPhone 8 64GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

dodoalexo
Začiatočník

Príspevok od užívateľa dodoalexo » 4. Júna 2019, 22:30

Asi nie. Keď telefón spí tak nič

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
Začiatočník
Dátum registrácie: 16. Januára 2019, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 10. Júla 2019, 02:46

michal napísal:Ahoj, problem je v tom, ze si si zaregistroval svoj apple ucet, kde si uviedol ako krajinu zrejme slovensko a pre slovensky app store tato aplikacia nie je dostupna. Budes si musiet vytvorit novy apple ucet pre holandsky app store. Inak to zial nepojde.
Je to aj dobré aj zlé lebo takto aspoň vyselektuje aplikácie lebo ak na Androidovom appstore som hľadal aplikácie banky, operátora, čo pôsobí vo viacerých krajinách tak mi ta pripletie chorvátsku, nemeckú, maďarskú verziu danej aplikácie... Na iphone sa to nestáva. Ale zase blbé obmedzenia ma vedia nahnevať keď mi kamoš pošle link na youtube video a mne to vyhodí že v mojej krajine nemôžem pozerať. Už aby človek povinne využíval proxy servery cez tri štáty aby si mohol niečo pozrieť.

Gaaspi
Začiatočník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 10. Júla 2019, 02:52

michal napísal:Defaultne sa to neda, predikciu textu pre slovensku klavesnicu nie je. Budes musiet najskor pouzit nejaku klavesnicu tretej strany.
Ja som zase rád že to neni lebo mne či swype, či predikcia alebo tá T9 na starších mobiloch mi vždy písala blbosti, furt mi dávala zlé slová a viac som strávil neustálym vymazávaním a opravovaním ako keby som to normálne vyťukal takže u mňa vypnutie predikcie patrí medzi prvé veci po kúpe mobilu.

dodoalexo
Začiatočník

Príspevok od užívateľa dodoalexo » 10. Júla 2019, 04:43

Gaaspi napísal:
michal napísal:Defaultne sa to neda, predikciu textu pre slovensku klavesnicu nie je. Budes musiet najskor pouzit nejaku klavesnicu tretej strany.
Ja som zase rád že to neni lebo mne či swype, či predikcia alebo tá T9 na starších mobiloch mi vždy písala blbosti, furt mi dávala zlé slová a viac som strávil neustálym vymazávaním a opravovaním ako keby som to normálne vyťukal takže u mňa vypnutie predikcie patrí medzi prvé veci po kúpe mobilu.
Keď píšeš spisovne tak ti to nemôže písať zle slová. A ďalšie je to že tá klávesnica sa učí ( pamätá si) tvoje slová. Takze časom ti už dáva tvoj slovník

Gaaspi
Začiatočník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 10. Júla 2019, 10:35

Teraz cerstvo hned napisem aby si videl. Na google swype klavesnici som chcel napisat slovo "prestaň" 3x som to opakoval a dávalo mi to že priehrada, poviedka, poešťany a toto je to co ma nebavi stale to mazat a menit no radsej si to vytukam.

To len ja mam na to taku smolu? Kedysi co byvalo na tlacidlovych klasickych mobiloch co malo 9 tlacitok a tri pismena na klavese proste klasika mavali take ze T9 tam islo o to ze stacilo stlacit tlacidlo na ktorom sa nachadzalo pismeno a ono z toho poskladalo slovo takze malo to setrit cas viacnasobnym stlacanim. Jedna kamoska nevedela bez toho byt ale mne to stale pisalo blbosti kazde tretie slovo zle napisalo.

dodoalexo
Začiatočník

Príspevok od užívateľa dodoalexo » 23. Júla 2019, 17:18

Máte už niekto aktualizáciu nainštalovanú? Na FB čítam že ľuďom zabrala rozdielne pamäť. No mne ukazuje rovnako pred a po.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný