Zaloha Icloud

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
zuzickaaa
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 8. Januára 2019, 05:30

Zaloha Icloud

Príspevok od užívateľa zuzickaaa » 8. Januára 2019, 05:44

Dobry den,

mam takyto problem a zaroven by som potrebovala poradit kedze ja sa vobec do tychto apple IT zalezitosti nevyznam , naozaj iba trosku ako laik. Ide o to, ze mam novy iphone Se, no teda nie je uplne novy ale to je nepodstatne. Na starom iphone 5s som si spravila zalohu na Icloude aby som si vsetko ako fotky, videa, kontakty..mohla preniest do noveho Iphone Se, este predtym nez som urobila zalohu stareho tel.na Icloud som vymazala nejake videa kedze Icloud poskytuje len 5giga zdarma tak som si nechala v telefone to co chcem aby sa mi zalohovalo.Tak teda spravila som zalohu stareho iphonu na Icloud a potom ked som si zpojazdnila novy Iphone - vybrala som moznost “ obnovit z Icloudu” tak mi nejake fotky aj videa chybali pritom som si ista ze na tej zalohe ktoru som spravila to je!Neviete mi prosim Vas poradit ako to mam spravit aby som to vsetko mala aj v novom telefone?skusila som resetnut cely tento novy iphone a ist uplne od zaciatku, opat som to urobila tak ako prvy krat ze “obnovit zo zalohy” vybrala som tam tu zalohu ktoru som robila 25.12. a aj tak to iste chybaju mi tam videa ktore su spomienkami na rozne zazitky a velmi by som ich tu chcela mat. Da sa niekde pozriet aby som si bola ista ( co sice som..) co ta zaloha ktoru som na starom iphone spravila obsahuje?Pretoze ked som druhy krat spravila tu obnovu zo zalohy tak sa mi v novom telefone ulozili videa ktore viem ze na tom starom 100% neboli lebo som ich urobila az na novom telefone.Ako je toto mozne ze sa mi proste cela ta zaloha neskopirovala do mojho noveho telefonu?Dakujem za kazdu radu.

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: Zaloha Icloud

Príspevok od užívateľa michal » 9. Januára 2019, 11:41

Ahoj, nemala si zapnutu na predchadzajucom telefone iCloud foto kniznicu? Vtedy sa podla vsetkeho fotky neukladaju do zalohy, ale priamo do tej kniznice. V pripade, ze to bolo takto nastavene, tak po prihlaseni na www.icloud.com v polozke fotky ich uvidis. Druha otazka znie, mala si v nastaveniach urcite zaskrtnute, aby sa zalohovali do iCloudu aj fotky? (Da sa to skontrolovat, ak mas este k dispozicii svoj stary telefon, v nastaveniach -> tuknes hned hore na tvoj ucet -> iCloud -> Spravovat ulozisko -> Zalohy, a tam by mali byt veci, ktore sa zalohuju.) Co sa tyka tej zalohy, co obsahuje a nie, to zial nie je take jednoduche. Existuju nejake programy, ktore to dokazu stiahnut, ale s tymto nemam vobec skusenosti.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone X 256GB  iPhone 8 64GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

Užívateľov profilový obrázok
mudrnudl
Začiatočník
Dátum registrácie: 8. Októbra 2018, 21:59

Re: Zaloha Icloud

Príspevok od užívateľa mudrnudl » 9. Januára 2019, 20:38

Urcite skontroluj, co vsetko v tej zalohe realne je, cez icloud.com. Tie programy, ktore zmienuje michal som skusal a vacsina z nich je dost nesikovne urobena... Nepamatam sa, ktory z nich mi nakoniec pomohol k tomu, co som potreboval.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných