Problém s wifi pripojením

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
Janka88
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 1. Septembra 2019, 12:21

Problém s wifi pripojením

Príspevok od užívateľa Janka88 » 1. Septembra 2019, 12:29

Ahojte :-) potrebovala by som poradiť. Kúpila som si pred pár dňami iPhone 6 z druhej ruky, môj sa totiž rozbil. Sledujem, že pripojenie cez wifi vôbec nefunguje tak, ako na mojom starom mobile. Doma, aj u rodičov mame wifi, nikdy nebol problém, internet fungoval, vždy výborný signál, no tento iPhone má problém buď nájsť wifi, ak aj nájde, stále ukazuje slabý signál a vždy sa po istom čase vypne wifi pripojenie. Nie som znalec v tomto smere, ak bude treba, pôjdem s ním do servisu, no ak by som vedela odstrániť problém ja sama, rada by som to najskôr skúsila. Máte niekto nejakú skúsenosť? Viete poradiť, čo s tým? Budem vďačná za každú radu :-)

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: Problém s wifi pripojením

Príspevok od užívateľa michal » 2. Septembra 2019, 08:59

Ahoj, problem s wifi pripojenim mas len u svojich rodicov alebo vsade? Nemusi byt problem v telefone, ale moze byt problem priamo so sietou. To, ze sa to inak sprava, ako tvoj predchadzajuci telefon, moze byt sposobene horsou citlivostou resp. slabsou antenou v telefone, iny cip atd. Ja osobne som napr. zacal mat problem doma so signalom operatora od iPhonu 7. S predchadzajucimi generaciami ziaden problem, no od 7cky mi hovory vypadavaju alebo sa mi neda ani dovolat. Co mozes v tejto situacii spravit je, ze resetujes telefon do vyrobnych nastaveni bez obnovy zalohy napr. cez iTunes. Ak to nevyriesi problem, a zaroven si budes ista, ze to nie je sposobene zlou wifinou u tvojich rodicov (problemy nastavaju aj inde), tak potom servis.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone X 256GB  iPhone 8 64GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných