Problém s wifi pripojením

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
Janka88
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 1. Septembra 2019, 12:21

Príspevok od užívateľa Janka88 » 1. Septembra 2019, 12:29

Ahojte :-) potrebovala by som poradiť. Kúpila som si pred pár dňami iPhone 6 z druhej ruky, môj sa totiž rozbil. Sledujem, že pripojenie cez wifi vôbec nefunguje tak, ako na mojom starom mobile. Doma, aj u rodičov mame wifi, nikdy nebol problém, internet fungoval, vždy výborný signál, no tento iPhone má problém buď nájsť wifi, ak aj nájde, stále ukazuje slabý signál a vždy sa po istom čase vypne wifi pripojenie. Nie som znalec v tomto smere, ak bude treba, pôjdem s ním do servisu, no ak by som vedela odstrániť problém ja sama, rada by som to najskôr skúsila. Máte niekto nejakú skúsenosť? Viete poradiť, čo s tým? Budem vďačná za každú radu :-)

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: Problém s wifi pripojením

Príspevok od užívateľa michal » 2. Septembra 2019, 08:59

Ahoj, problem s wifi pripojenim mas len u svojich rodicov alebo vsade? Nemusi byt problem v telefone, ale moze byt problem priamo so sietou. To, ze sa to inak sprava, ako tvoj predchadzajuci telefon, moze byt sposobene horsou citlivostou resp. slabsou antenou v telefone, iny cip atd. Ja osobne som napr. zacal mat problem doma so signalom operatora od iPhonu 7. S predchadzajucimi generaciami ziaden problem, no od 7cky mi hovory vypadavaju alebo sa mi neda ani dovolat. Co mozes v tejto situacii spravit je, ze resetujes telefon do vyrobnych nastaveni bez obnovy zalohy napr. cez iTunes. Ak to nevyriesi problem, a zaroven si budes ista, ze to nie je sposobene zlou wifinou u tvojich rodicov (problemy nastavaju aj inde), tak potom servis.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone 11 Pro 256GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
Začiatočník
Dátum registrácie: 16. Januára 2019, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 13. Januára 2020, 23:01

A ja sa chcem toto spytat ze na SE robi take ze pokial si overuje telefon Apple ID heslo (pri niektorych nastaveniach to vyzaduje inak vas nepusti) ide len cez wifi. Darmo mam funkcne data, vtedy napise ze niesom pripojeny na internet aj ked som. Jakmile dam wifi tak uz ide a to iste aj po resetnuti ked idem odznova nakopnut po resete tak v tych krokoch kde vyberate jazyk atd. Vas vyzve prihlasit sa a zase s datami neprihlasi a hadze hlasky ze nema pripojenie ale cez wifi to ide. Ja wifi nemam doma a susedia ju maju zaheslovanu tak stale ked nieco nastavujem alebo zresetujem fon tak musim chodit do cukrarne.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný