Problém s telefonovaním

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
dodoalexo
Začiatočník
Dátum registrácie: 15. Marca 2019, 14:11

Problém s telefonovaním

Príspevok od užívateľa dodoalexo » 26. Novembra 2019, 15:26

Kamarát si kúpil iPhone 11. Ale má taký problém. Pri telefonovaní sa často stáva že on počuje ale druha strana ho nepočuje. Ale keď telefonuje cez messenger tak všetko počuť v pohode. Vie niekto čím to je? Možno len nejaké nastavenia?

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
Začiatočník
Dátum registrácie: 16. Januára 2019, 23:50
Kontaktovať užívateľa:

Re: Problém s telefonovaním

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 22. Decembra 2019, 04:58

To je aj mne čudné lebo ak cez iné ide tak mikrofón je v poriadku. Mne sa toto stáva keď volávam do zahraničia a volaný je v pohybe a vtedy ja jeho počujem pekne čisto že netrhá ani nič ale on mňa buď trhane alebo vôbec. A to hovorím o normálnom volaní nie cez aplikáciu s dátami.

Patkomat1
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 1. Januára 2020, 17:50

Re: Hovor zlyhal

Príspevok od užívateľa Patkomat1 » 1. Januára 2020, 17:58

Potrebujem poradiť , Keď vytočím číslo alebo mi niekto zavolá , mi hovor zruší a píše “ hovor zlyhal “ , čo mám robiť ???? Ďakujem

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Príspevok od užívateľa michal » 2. Januára 2020, 02:56

Ahoj, restart telefonu si predpokladam urcite skusal. Skusil by som mozno resetovat nastavenia sieti. Ak mas moznost vyskusat inu sim kartu, urcite by som vyskusal, moze byt problem aj v nej.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone 11 Pro 256GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

pravoslav
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 13. Januára 2020, 18:30

Príspevok od užívateľa pravoslav » 13. Januára 2020, 18:32

Budem písať znova. Obnovte softvér bez obnovenia kópií a to by malo stačiť. Na 99% ide o chybu softvéru telefónu, takéto prípady sme mali mnohokrát.

Naposledy upravil/-a pravoslav v 15. Januára 2020, 09:09, upravené celkom 1 krát.

Gaaspi
Začiatočník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 13. Januára 2020, 22:50

Prosim vas aky je rozdiel medzi funkciami tichy rezim co sa prepina na boku rucne a medzi tym mesiacikom (nerusit) v ovladacom centre. Mal som to rozstelovane akosi a neprimalo mi to hovory. Potom som uz bol tak neisty ze som z druheho mobilu volaval na iphone ci to vobec funguje. Tak by ste mohli rozpisat ktore co robi a ci viem spravit tak ze telefon nech ostane ticho pri volaniach a spravach ale budik nech zvoni.

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Príspevok od užívateľa michal » 14. Januára 2020, 08:50

Tichy rezim je tichy rezim, stlmene zvuky popripde vibracie, zalezi ako to mas nastavene. Funkcia nerusit je, ze mas stlmene vsetky notifikacie, nic sa ti nezobrazuje v notifikaciach aj ked ti niekto napise, zavola a pod. Na to, co chces si daj len tichy rezim.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone 11 Pro 256GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

Gaaspi
Začiatočník
Kontaktovať užívateľa:

Problém s telefonovaním

Príspevok od užívateľa Gaaspi » 14. Januára 2020, 15:19

Takze v tichom rezime mozem tak spravit aby budik isiel ze? Pre istotu vyskusam. Ale s tymi hovormi som prisiel na to! iPhone ma aj taku (uplne zbytocnu opciu) ze este aj v ramci profily ma moznost ze prijimat/neprijimat hovory a ja som mal ze prijimat hovory nastavene na NIKDY... Ale uz som to spravil. Bezne v mobiloch je len take ze tichy profil, hlas y profil a v ramci nich sa da zvlast ze ako nahlas ma zvonit. Tu sa este aj to da zvlast ci ma hlasit hovory alebo nema hlasit. Hlavne islo o telefonovanie preto v tejto teme to pisem. Viaceri mi volali a ze sa mi nedovolali.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní