iPhone 6S svojvoľné vypínanie/zapínanie

Všetko o problémoch a príslušenstve či už pre starší, alebo najnovší model.
Veja
Nový člen fóra
Dátum registrácie: 4. Mája 2020, 19:53

iPhone 6S svojvoľné vypínanie/zapínanie

Príspevok od užívateľa Veja » 4. Mája 2020, 22:50

Ahojte,
vlastním iPhone 6S (64GB). Pred nejakým časom sa mi podarilo zaplniť pamäť tak, že aj po snahe vymazať všetko nepotrebné, odzálohovať časť fotiek a videí, premazanie aplikácií,... mi stále ukazuje stav pamäte 64GB/64GB, proste kompletne plný (aj, keď to už nie je možné). No a po tomto probléme prišiel ďalší - telefón sa mi začal sám vypínať a zapínať. Čokoľvek sa snažím po jeho zapnutí otvoriť alebo nastaviť, sa mi nestihne ani načítať a cca do minúty je opäť "reštartovaný". Toto opätovné vypínanie/zapínanie trvá už tretí deň, s telefónom sa nedá nič robiť, lebo celý čas robí toto dookola.
Skúsila som si ísť teda aspoň rýchlo odzálohovať zvyšnú časť fotiek a videí, ale telefón sa zrazu tvári, že v ňom nič nie je - ani jedna fotka, či video.
A teda mám otázky:
1. Ako ho udržím zapnutý aspoň nejaký čas (aby sa spamätal a tie médiá tam opäť načítalo a zobrazovalo)?,
2. Je nejaký spôsob ako z neho dostanem tie fotky a videá?,
3. Je aspoň nejaká šanca, že sa telefón bude dať spojazdniť a nejaký čas ešte poslúži?

Ocením každú jednu rozumnú radu, lebo ma už seriózne porazí.
#pomoc #prosim #dakujem

michal
Hlavný Administrátor
Dátum registrácie: 4. Apríla 2017, 16:37

Re: iPhone 6S svojvoľné vypínanie/zapínanie

Príspevok od užívateľa michal » 13. Mája 2020, 11:01

Ako sa sprava telefon, kde ho pripojis k PC? Tazko povedat, kde moze byt problem. Skusil by som obnovenie do vyrobnych nastaveni, ale prides o vsetky data.
 MacBook Pro 15" Late 2013  iPad 2017 128GB  iPhone 11 Pro 256GB  watch Series 4 44mm  tv 4K 64GB  AirPods

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní